konsultacje online kopia
Konsultacje behawioralne online to nowa usługa, do której wprowadzenia zmobilizowała mnie sytuacja, w której w ostatnim czasie wszyscy się znaleźliśmy. Zdaję sobie sprawę, że psie problemy nie mogą czekać i trzeba działać tak szybko, jak to tylko możliwe, aby złe nawyki się nie utrwalały. Wiele problemów możemy omówić bez osobistego kontaktu posiłkując się filmami, opisami problemów bądź obrazem przekazanym przez kamerkę internetową. Nie jest to najdoskonalsza forma terapii, ale przy odpowiednim zaangażowaniu opiekuna oraz trenera/behawiorysty wiele problemów jesteśmy w stanie rozwiązać lub załagodzić.  konsultacje online1
Ponieważ problemy psów i kotów są bardzo różne, nie ma jednego schematu takiej konsultacji. Aby wykorzystać ją jak najlepiej opisz proszę w poniższym formularzu krótko problem, jaki chcesz ze mną omówić, wówczas otrzymasz informacje w jaki sposób należy się do konsultacji przygotować oraz jakie są najbliższe wolne terminy. Możesz zostać poproszony np. o nagranie filmików z zachowaniem swojego pupila lub o przygotowanie nagród do ćwiczeń, które zostaną pokazane za pomocą kamerki internetowej.


Koszt konsultacji to 70 zł
 
Długość trwania konsultacji, w zależności od problemu, wynosi od 45 min. do 1,5 godz. Konsultacje prowadzi Barbara Błaszkowska dyplomowana behawiorystka i instruktorka szkolenia psów.

Wymagane *

 

 © 2019 www.behawiorysta.info, www.balu.com.pl, www.balu.pl all rights reserved.

Łódź - zoopsycholog, behawiorysta, trener psów.

Free images courtesy of FreeDigitalPhotos.net